ceturtdiena, 2016. gada 8. septembris

Laiks skrien un ko tas nes sev līdzi.

Beidzot nolēmu atkal pieķerties blogam, jo, izrādās, to tomēr kāds lasa :)
Ir pagājis krietns laiciņš kopš pēdējā ieraksta, pat pašai pārlasot vecos ierakstus šķiet, ka kāds cits tos rakstījis:)
Ilgi domāju vai man vajadzētu dalīties publiski ar to, ko esmu apguvusi šo gadu laikā, kamēr klusēju. Taču, pieņemu,ka apkārt ir vēl daudz tik pat traku mammu kā es, kas būtu ar mieru darīt visu iespējamo, lai palīdzētu saviem bērniem.

Esmu nolēmusi pastāstīt par biomedicīnisko pieeju bērnu atveseļošanā no autiskā spektra traucējumiem, hiperaktivitātes, uzmanības deficīta, tikiem, obesīvajām(uzmācīgajām) darbībām u.c. Tāpat arī pastāstīšu kas ir PANS/PANDAS, kas ir mitohondriju disfunkcija, cerebrālo folātu deficīts, kādēļ svarīga ir diēta un to,ka autisms ir MEDICĪNISKS stāvoklis, tas ir maināms, tas nav zīmogs uz mūžu un bezcerība. Es neapgalvoju, ka bērnu ar multipliem traucējumiem ir iespējams atveseļot 100% (kaut arī esmu lasījusi veiksmes stāstus, kur tas ir noticis, taču tā kā nepazīstu personīgi šos cilvēkus, ļaušu katram pašam izdarīt secinājumus). Varu runāt tikai par savu pieredzi un tā ir tāda, ka daudz, daudz ko var vērst par labu.

Tas gan būs maratons, ne sprints, ar kritieniem un kāpumiem, ar bezcerības sajūtu un uzvarām, taču es 100% ticu,ka pilnīgi visi bērni ar asd, udhs, uzvedības traucējumiem u.c stāvokļiem ir ar milzu potenciālu uzlabot savu stāvokli! Pie tam ne ar neiroleptiķiem, ne ar rispoleptu, ne ar citām nervu zālēm, bet pirmkaŗt pavisam dabiski un pašā sākumā ar maziem ieguldījumiem.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru